Taiyo Yuden LSQBA251818T331K
Numero parte
LSQBA251818T331K
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1007 (2518 Metric)
Scheda tecnica
LSQBA251818T331K.pdf
Descrizione
FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD