Taiyo Yuden LSXBD4040TKL221M
Numero parte
LSXBD4040TKL221M
Produttore
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
LSXBD4040TKL221M.pdf
Descrizione
FIXED IND 220UH 170MA 4.8OHM SMD