LT1009CMS8#PBF.pdf
| Immagine |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ReferenceType | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt | Shunt |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.4% | ±0.4% | ±0.4% | ±0.4% | ±0.4% |
| TemperatureCoefficient | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C | 25ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | - | - | - | - | - |
| Noise-10Hzto10kHz | - | - | - | - | - |