Analog Devices Inc. LT3060ETS8-3.3#TRPBF
Numero parte
LT3060ETS8-3.3#TRPBF
Produttore
Analog Devices Inc.
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Imballaggio
SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LT3060ETS8-3.3#TRPBF.pdf
Descrizione
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-8
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LT3060ETS8-3.3#TRPBF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LT3060ETS8-3.3#TRPBF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT3060ETS8-3.3#TRPBF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) 0.51V @ 100mA 0.51V @ 100mA 0.51V @ 100mA 0.51V @ 100mA 0.51V @ 100mA
Current-Output 100mA 100mA 100mA 100mA 100mA
Current-Quiescent(Iq) 80 µA 80 µA 80 µA 80 µA 80 µA
Current-Supply(Max) 4 mA 4 mA 4 mA 4 mA 4 mA
PSRR 70dB (120Hz) 70dB (120Hz) 70dB (120Hz) 70dB (120Hz) 70dB (120Hz)
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C