Analog Devices Inc. LTC3807MPFE#TRPBF
Numero parte
LTC3807MPFE#TRPBF
Produttore
Analog Devices Inc.
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – DC/DC-Schaltregler
Imballaggio
20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LTC3807MPFE#TRPBF.pdf
Descrizione
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LTC3807MPFE#TRPBF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LTC3807MPFE#TRPBF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LTC3807MPFE#TRPBF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad 20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad 20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad 20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad 20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Exposed Pad
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputType Transistor Driver Transistor Driver Transistor Driver Transistor Driver Transistor Driver
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
OutputPhases 1 1 1 1 1
Voltage-Supply(Vcc/Vdd) 4V ~ 38V 4V ~ 38V 4V ~ 38V 4V ~ 38V 4V ~ 38V
Frequency-Switching 50kHz ~ 900kHz 50kHz ~ 900kHz 50kHz ~ 900kHz 50kHz ~ 900kHz 50kHz ~ 900kHz
DutyCycle(Max) 99% 99% 99% 99% 99%