Analog Devices Inc. LTC3900HS8#PBF
Numero parte
LTC3900HS8#PBF
Produttore
Analog Devices Inc.
Categoria:
PMIC – Gate-Treiber
Imballaggio
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LTC3900HS8#PBF.pdf
Descrizione
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SO
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LTC3900HS8#PBF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LTC3900HS8#PBF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LTC3900HS8#PBF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
DrivenConfiguration Low-Side Low-Side Low-Side Low-Side Low-Side
ChannelType Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
NumberofDrivers 2 2 2 2 2
GateType N-Channel MOSFET N-Channel MOSFET N-Channel MOSFET N-Channel MOSFET N-Channel MOSFET
Voltage-Supply 4.5V ~ 11V 4.5V ~ 11V 4.5V ~ 11V 4.5V ~ 11V 4.5V ~ 11V
LogicVoltage-VILVIH - - - - -
Current-PeakOutput(SourceSink) 2A, 2A 2A, 2A 2A, 2A 2A, 2A 2A, 2A