Sensata-Crydom LVD75E80H
Numero parte
LVD75E80H
Produttore
Sensata-Crydom
Categoria:
Halbleiterrelais
Imballaggio
Hockey Puck
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.LVD75E80H.pdf
Descrizione
SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order LVD75E80H on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the LVD75E80H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LVD75E80H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LVD75E80H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as LVD75E80H pin diagram, LVD75E80H datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Package/Case Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck Hockey Puck
Packaging Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box Bulk,Box
Series LVD LVD LVD LVD LVD
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
OutputType DC DC DC DC DC
Voltage-Input 24 ~ 25VDC 24 ~ 25VDC 24 ~ 25VDC 24 ~ 25VDC 24 ~ 25VDC
Voltage-Load 3 V ~ 75 V 3 V ~ 75 V 3 V ~ 75 V 3 V ~ 75 V 3 V ~ 75 V
LoadCurrent 80 A 80 A 80 A 80 A 80 A
On-StateResistance(Max) 8 mOhms 8 mOhms 8 mOhms 8 mOhms 8 mOhms