Microchip Technology M1.5KE6.8CA
Numero parte
M1.5KE6.8CA
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-201AA, DO-27, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M1.5KE6.8CA.pdf
Descrizione
TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC CASE-1
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order M1.5KE6.8CA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M1.5KE6.8CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M1.5KE6.8CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M1.5KE6.8CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 5.8V 5.8V 5.8V 5.8V 5.8V
Voltage-Breakdown(Min) 6.45V 6.45V 6.45V 6.45V 6.45V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 10.5V 10.5V 10.5V 10.5V 10.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 143A 143A 143A 143A 143A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)