Moujen M22FP-ASF02-E30-Y
Numero parte
M22FP-ASF02-E30-Y
Produttore
Moujen
Categoria:
Druckschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M22FP-ASF02-E30-Y.pdf
Descrizione
FLAT PB-ALT-2B-LED-YELLOW
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order M22FP-ASF02-E30-Y on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M22FP-ASF02-E30-Y price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22FP-ASF02-E30-Y?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M22 M22 M22 M22 M22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPST DPST DPST DPST DPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
IlluminationTypeColor LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow LED, Yellow
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia