Moujen M22FP-ASF10-E230-G
Numero parte
M22FP-ASF10-E230-G
Produttore
Moujen
Categoria:
Druckschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M22FP-ASF10-E230-G.pdf
Descrizione
FLAT PB-ALT-1A-LED-GREEN
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order M22FP-ASF10-E230-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M22FP-ASF10-E230-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22FP-ASF10-E230-G?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M22 M22 M22 M22 M22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit SPST SPST SPST SPST SPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap Green Green Green Green Green
IlluminationTypeColor LED, Green LED, Green LED, Green LED, Green LED, Green
IlluminationVoltage(Nominal) 230 VAC 230 VAC 230 VAC 230 VAC 230 VAC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia