Moujen M22XP-MSF10-E30-W
Numero parte
M22XP-MSF10-E30-W
Produttore
Moujen
Categoria:
Druckschalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M22XP-MSF10-E30-W.pdf
Descrizione
EXT PB-MOM-1A-LED-WHITE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order M22XP-MSF10-E30-W on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M22XP-MSF10-E30-W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M22XP-MSF10-E30-W?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Moujen Moujen Moujen Moujen Moujen
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M22 M22 M22 M22 M22
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit SPST SPST SPST SPST SPST
SwitchFunction - - - - -
CurrentRating(Amps) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC) 6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC 230 V 230 V 230 V 230 V 230 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorType Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button Round, Button
ActuatorMarking No Marking No Marking No Marking No Marking No Marking
Color-Actuator/Cap White White White White White
IlluminationTypeColor LED, White LED, White LED, White LED, White LED, White
IlluminationVoltage(Nominal) 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC 12 ~ 30 VAC/DC
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia Circular - 22.30mm Dia