Micron Technology Inc. M29F800FT55M3F2 TR
Numero parte
M29F800FT55M3F2 TR
Produttore
Micron Technology Inc.
Categoria:
Speicher
Imballaggio
44-SOIC (0.496, 12.60mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.M29F800FT55M3F2 TR.pdf
Descrizione
IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SO
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order M29F800FT55M3F2 TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the M29F800FT55M3F2 TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M29F800FT55M3F2 TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH - NOR FLASH - NOR FLASH - NOR FLASH - NOR FLASH - NOR
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency - - - - -
WriteCycleTime-WordPage 55ns 55ns 55ns 55ns 55ns
AccessTime 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V