Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL219316101E3
Numero parte
MAL219316101E3
Produttore
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Categoria:
Aluminium-Elektrolytkondensatoren
Imballaggio
Scheda tecnica
MAL219316101E3.pdf
Descrizione
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP