Microchip Technology MAPLAD18KP45AE3
Numero parte
MAPLAD18KP45AE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAPLAD18KP45AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MAPLAD18KP45AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAPLAD18KP45AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAPLAD18KP45AE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 248A 248A 248A 248A 248A
Power-PeakPulse 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW) 18000W (18kW)