MAZ222000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAZ222000G.
| Immagine |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±6% | ±6% | ±6% | ±6% | ±6% |
| Part Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Power - Max | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W | 1 W |
| Mounting Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Package / Case | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms | 20 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V |
| Supplier Device Package | 5 µA @ 15 V | 5 µA @ 15 V | 5 µA @ 15 V | 5 µA @ 15 V | 5 µA @ 15 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1 V @ 200 mA | 1 V @ 200 mA | 1 V @ 200 mA | 1 V @ 200 mA | 1 V @ 200 mA |