MaxBotix Inc. MB7460-100
Numero parte
MB7460-100
Produttore
MaxBotix Inc.
Categoria:
Ultraschallempfänger, -sender
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MB7460-100.pdf
Descrizione
ULTRASONIC SENSR 4-20HR-MAXSONAR
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MB7460-100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MB7460-100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MB7460-100?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MB7460-100.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MB7460-100 pin diagram, MB7460-100 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore MaxBotix Inc. MaxBotix Inc. MaxBotix Inc. MaxBotix Inc. MaxBotix Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Frequency 42kHz 42kHz 42kHz 42kHz 42kHz
Voltage-Rated 10 V ~ 32 V 10 V ~ 32 V 10 V ~ 32 V 10 V ~ 32 V 10 V ~ 32 V