NXP USA Inc. MC68020RC25E
Numero parte
MC68020RC25E
Produttore
NXP USA Inc.
Categoria:
Embedded – Mikroprozessoren
Imballaggio
114-BPGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MC68020RC25E.pdf
Descrizione
IC MPU M680X0 25MHZ 114PGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MC68020RC25E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MC68020RC25E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68020RC25E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC68020RC25E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 114-BPGA 114-BPGA 114-BPGA 114-BPGA 114-BPGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor 68020 68020 68020 68020 68020
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet - - - - -
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)