NXP USA Inc. MC68340FE25E
Numero parte
MC68340FE25E
Imballaggio
144-BCQFP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MC68340FE25E.pdf
Descrizione
IC MPU M683XX 25MHZ 144CQFP
Product details
1. How to order MC68340FE25E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MC68340FE25E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68340FE25E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC68340FE25E.
Package/Case 144-BCQFP 144-BCQFP 144-BCQFP 144-BCQFP 144-BCQFP
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series M683xx M683xx M683xx M683xx M683xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor CPU32 CPU32 CPU32 CPU32 CPU32
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
USB - - - - -
Voltage-I/O 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)