NXP USA Inc. MC68340FT25E
Numero parte
MC68340FT25E
Imballaggio
144-BQFP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MC68340FT25E.pdf
Descrizione
IC MPU M683XX 25MHZ 144QFP
Product details
1. How to order MC68340FT25E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MC68340FT25E price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68340FT25E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC68340FT25E.
Package/Case 144-BQFP 144-BQFP 144-BQFP 144-BQFP 144-BQFP
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series M683xx M683xx M683xx M683xx M683xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor CPU32 CPU32 CPU32 CPU32 CPU32
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
USB - - - - -
Voltage-I/O 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)