Motorola MC68LC040RC40A
Numero parte
MC68LC040RC40A
Produttore
Motorola
Imballaggio
179-BPGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MC68LC040RC40A.pdf
Descrizione
32-BIT, 40MHZ, CMOS, PPGA179
Product details
1. How to order MC68LC040RC40A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MC68LC040RC40A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68LC040RC40A?
Produttore Motorola Motorola Motorola Motorola Motorola
Package/Case 179-BPGA 179-BPGA 179-BPGA 179-BPGA 179-BPGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor 68040 68040 68040 68040 68040
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 40MHz 40MHz 40MHz 40MHz 40MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)