NXP USA Inc. MC68SEC000AA20B1
Numero parte
MC68SEC000AA20B1
Imballaggio
64-QFP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MC68SEC000AA20B1.pdf
Descrizione
IC MPU M680X0 20MHZ 64QFP
Product details
1. How to order MC68SEC000AA20B1 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MC68SEC000AA20B1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68SEC000AA20B1?
Package/Case 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP
Packaging Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor EC000 EC000 EC000 EC000 EC000
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)