MENB1050A1503F01.pdf
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | MENB1050 (50W) | MENB1050 (50W) | MENB1050 (50W) | MENB1050 (50W) | MENB1050 (50W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC | 100 ~ 240 VAC |
| Voltage-Output | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Output(Max) | 3.36A | 3.36A | 3.36A | 3.36A | 3.36A |
| Power(Watts) | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W |
| NoLoadPowerConsumption | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) | 300mW (Max) |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level V | Level V | Level V | Level V | Level V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) | 57 (1.45m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 4.25 L x 2.67 W x 1.28 H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm) | 4.25 L x 2.67 W x 1.28 H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm) | 4.25 L x 2.67 W x 1.28 H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm) | 4.25 L x 2.67 W x 1.28 H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm) | 4.25 L x 2.67 W x 1.28 H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm) |