Monolithic Power Systems Inc. MEZDPD3603A-855E
Numero parte
MEZDPD3603A-855E
Produttore
Monolithic Power Systems Inc.
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
12-DIP Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MEZDPD3603A-855E.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MEZDPD3603A-855E on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MEZDPD3603A-855E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MEZDPD3603A-855E?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 12-DIP Module 12-DIP Module 12-DIP Module 12-DIP Module 12-DIP Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V
Voltage-Input(Max) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Output1 - - - - -
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) - - - - -
Power(Watts) - - - - -
Voltage-Isolation - - - - -
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm) 0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm)