Yageo MF0207FTE52-11K
Numero parte
MF0207FTE52-11K
Produttore
Yageo
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MF0207FTE52-11K.pdf
Descrizione
RES 11K OHM 1% 0.6W AXIAL