Eaton - Electronics Division MFBW1V2012-201-R
Numero parte
MFBW1V2012-201-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Ferritperlen und -chips
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MFBW1V2012-201-R.pdf
Descrizione
FIXED IND 200 2000MA 0805
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MFBW1V2012-201-R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MFBW1V2012-201-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MFBW1V2012-201-R?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series MFBW1V2012 MFBW1V2012 MFBW1V2012 MFBW1V2012 MFBW1V2012
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType - - - - -
NumberofLines 1 1 1 1 1
Impedance@Frequency 200 Ohms @ 100 MHz 200 Ohms @ 100 MHz 200 Ohms @ 100 MHz 200 Ohms @ 100 MHz 200 Ohms @ 100 MHz
CurrentRating(Max) 2A 2A 2A 2A 2A
DCResistance(DCR)(Max) 150mOhm 150mOhm 150mOhm 150mOhm 150mOhm
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm) 0.043 (1.10mm)
Size/Dimension 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm)