Microchip Technology MICRF022BM-FS48-TR
Numero parte
MICRF022BM-FS48-TR
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
HF-Empfänger
Imballaggio
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Scheda tecnica
MICRF022BM-FS48-TR.pdf
Descrizione
RF RX ASK/OOK 300-440MHZ 8SOIC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MICRF022BM-FS48-TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MICRF022BM-FS48-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MICRF022BM-FS48-TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
Frequency 300MHz ~ 440MHz 300MHz ~ 440MHz 300MHz ~ 440MHz 300MHz ~ 440MHz 300MHz ~ 440MHz
Sensitivity -97dBm -97dBm -97dBm -97dBm -97dBm
DataRate(Max) 10kbps 10kbps 10kbps 10kbps 10kbps
ModulationorProtocol ASK, OOK ASK, OOK ASK, OOK ASK, OOK ASK, OOK
Applications RKE RKE RKE RKE RKE
Current-Receiving 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA
MemorySize - - - - -
Features - - - - -
Voltage-Supply 4.75V ~ 5.5V 4.75V ~ 5.5V 4.75V ~ 5.5V 4.75V ~ 5.5V 4.75V ~ 5.5V
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C