Cornell Dubilier Electronics (CDE) MIN02-003CC120A-F
Numero parte
MIN02-003CC120A-F
Produttore
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Categoria:
Glimmer- und PTFE-Kondensatoren
Imballaggio
Nonstandard SMD
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MIN02-003CC120A-F.pdf
Descrizione
METAL CLAD - MICA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MIN02-003CC120A-F on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MIN02-003CC120A-F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MIN02-003CC120A-F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD Nonstandard SMD
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MIN MIN MIN MIN MIN
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 12 pF 12 pF 12 pF 12 pF 12 pF
Tolerance ±0.1pF ±0.1pF ±0.1pF ±0.1pF ±0.1pF
Voltage-Rated 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V
DielectricMaterial Mica Mica Mica Mica Mica
OperatingTemperature -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C -55°C ~ 200°C