TDK Corporation MLF2012K470MTD25
Numero parte
MLF2012K470MTD25
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
MLF2012K470MTD25.pdf
Descrizione
FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD