Melexis Technologies NV MLX91207LDC-CAA-007-RE
Numero parte
MLX91207LDC-CAA-007-RE
Produttore
Melexis Technologies NV
Categoria:
Stromwandler
Imballaggio
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MLX91207LDC-CAA-007-RE.pdf
Descrizione
SENSOR CURRENT HALL 10MT AC/DC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MLX91207LDC-CAA-007-RE on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MLX91207LDC-CAA-007-RE price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLX91207LDC-CAA-007-RE?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ForMeasuring AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC AC/DC
Current-Sensing 45mT 45mT 45mT 45mT 45mT
NumberofChannels 1 1 1 1 1
Sensitivity 10mV/mT 10mV/mT 10mV/mT 10mV/mT 10mV/mT
Frequency DC ~ 60kHz DC ~ 60kHz DC ~ 60kHz DC ~ 60kHz DC ~ 60kHz
Linearity ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Accuracy ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Voltage-Supply 5V 5V 5V 5V 5V
ResponseTime 8µs 8µs 8µs 8µs 8µs
Current-Supply(Max) 12mA 12mA 12mA 12mA 12mA
OperatingTemperature -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C