Rohm Semiconductor MNR15ERRPJ202
Numero parte
MNR15ERRPJ202
Produttore
Rohm Semiconductor
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MNR15ERRPJ202.pdf
Descrizione
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1206
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MNR15ERRPJ202 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MNR15ERRPJ202 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MNR15ERRPJ202?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MNR15ERRPJ202.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series MNR MNR MNR MNR MNR
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 2k 2k 2k 2k 2k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 10 10 10 10 10
PowerPerElement 31mW 31mW 31mW 31mW 31mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)