Ohmite MOX-2-121005FE
Numero parte
MOX-2-121005FE
Produttore
Ohmite
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MOX-2-121005FE.pdf
Descrizione
RES 10M OHM 1% 5W AXIAL