NXP USA Inc. MPC852TZT80A
Numero parte
MPC852TZT80A
Produttore
NXP USA Inc.
Categoria:
Embedded – Mikroprozessoren
Imballaggio
256-BBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPC852TZT80A.pdf
Descrizione
IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MPC852TZT80A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPC852TZT80A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC852TZT80A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPC852TZT80A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA 256-BBGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1) 10Mbps (1)
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA)