NXP USA Inc. MPC857DSLCVR66B
Numero parte
MPC857DSLCVR66B
Imballaggio
357-BBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPC857DSLCVR66B.pdf
Descrizione
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Product details
1. How to order MPC857DSLCVR66B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPC857DSLCVR66B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC857DSLCVR66B?
Package/Case 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA
Speed 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V