NXP USA Inc. MPC859DSLVR66A
Numero parte
MPC859DSLVR66A
Imballaggio
357-BBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPC859DSLVR66A.pdf
Descrizione
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Product details
1. How to order MPC859DSLVR66A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPC859DSLVR66A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC859DSLVR66A?
Package/Case 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA
Speed 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA)