NXP USA Inc. MPC859PZP100A
Numero parte
MPC859PZP100A
Imballaggio
357-BBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPC859PZP100A.pdf
Descrizione
IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Product details
1. How to order MPC859PZP100A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPC859PZP100A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC859PZP100A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPC859PZP100A.
Package/Case 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA
Speed 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA) 0°C ~ 95°C (TA)