NXP USA Inc. MPC860DECZQ66D4
Numero parte
MPC860DECZQ66D4
Produttore
NXP USA Inc.
Categoria:
Embedded – Mikroprozessoren
Imballaggio
357-BBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPC860DECZQ66D4.pdf
Descrizione
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MPC860DECZQ66D4 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPC860DECZQ66D4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC860DECZQ66D4?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz 66MHz
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet 10Mbps (2) 10Mbps (2) 10Mbps (2) 10Mbps (2) 10Mbps (2)
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V