TE Connectivity Passive Product MPT100A3R9F
Numero parte
MPT100A3R9F
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
TO-247-2
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPT100A3R9F.pdf
Descrizione
RES 3.9 OHM 1% 100W TO220