Bivar Inc. MSB3.0-20SP
Numero parte
MSB3.0-20SP
Produttore
Bivar Inc.
Categoria:
Platinenabstandshalter, Abstandshalter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSB3.0-20SP.pdf
Descrizione
HEX STANDOFF M3 NYLON 20MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSB3.0-20SP on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSB3.0-20SP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSB3.0-20SP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSB3.0-20SP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series MSB MSB MSB MSB MSB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff Hex Standoff
Threaded/Unthreaded Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Gender Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female Male, Female
ScrewThreadSize M3 M3 M3 M3 M3
Diameter-Inside 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm) 0.114 (2.90mm)
Diameter-Outside 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex 0.217 (5.50mm) Hex
BetweenBoardHeight 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm)
Length-Overall 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm)