Omron Automation and Safety MSF4800A-20-0840-10X-10R
Numero parte
MSF4800A-20-0840-10X-10R
Produttore
Omron Automation and Safety
Categoria:
Maschinensicherheit – Lichtvorhänge
Imballaggio
Scheda tecnica
MSF4800A-20-0840-10X-10R.pdf
Descrizione
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSF4800A-20-0840-10X-10R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSF4800A-20-0840-10X-10R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSF4800A-20-0840-10X-10R?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MSF4800 MSF4800 MSF4800 MSF4800 MSF4800
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Protection Finger/Hand Finger/Hand Finger/Hand Finger/Hand Finger/Hand
DetectionCapability 20mm 20mm 20mm 20mm 20mm
ProtectiveHeight 840mm 840mm 840mm 840mm 840mm
NumberofBeams 84 84 84 84 84
BeamPitch 10mm 10mm 10mm 10mm 10mm
OperatingRange 0.3m ~ 20.0m 0.3m ~ 20.0m 0.3m ~ 20.0m 0.3m ~ 20.0m 0.3m ~ 20.0m
Features - - - - -
OperatingTemperature -10°C ~ 55°C -10°C ~ 55°C -10°C ~ 55°C -10°C ~ 55°C -10°C ~ 55°C