Microchip Technology MSMBG120CAE3
Numero parte
MSMBG120CAE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-215AA, SMB Gull Wing
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMBG120CAE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 120VWM 193VC SMBG
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSMBG120CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMBG120CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMBG120CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMBG120CAE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 120V 120V 120V 120V 120V
Voltage-Breakdown(Min) 133V 133V 133V 133V 133V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 193V 193V 193V 193V 193V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 3.1A 3.1A 3.1A 3.1A 3.1A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W