Microchip Technology MSMBG26CAE3
Numero parte
MSMBG26CAE3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMBG26CAE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMBG
Product details
1. How to order MSMBG26CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMBG26CAE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMBG26CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMBG26CAE3.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 14.2A 14.2A 14.2A 14.2A 14.2A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W