Microchip Technology MSMBJ15AE3
Numero parte
MSMBJ15AE3
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-214AA, SMB
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMBJ15AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMBJ
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSMBJ15AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMBJ15AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMBJ15AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMBJ15AE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MSMBJ15AE3 pin diagram, MSMBJ15AE3 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 24A 24A 24A 24A 24A
Power-PeakPulse 600W 600W 600W 600W 600W