Microchip Technology MSMCG10CAE3/TR
Numero parte
MSMCG10CAE3/TR
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-215AB, SMC Gull Wing
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCG10CAE3/TR.pdf
Descrizione
TVS DIODE 10VWM 17VC SMCG
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order MSMCG10CAE3/TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCG10CAE3/TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCG10CAE3/TR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 10V 10V 10V 10V 10V
Voltage-Breakdown(Min) 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V 11.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 17V 17V 17V 17V 17V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 88.2A 88.2A 88.2A 88.2A 88.2A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)