Microchip Technology MSMCGLCE15A
Numero parte
MSMCGLCE15A
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCGLCE15A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
Product details
1. How to order MSMCGLCE15A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCGLCE15A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCGLCE15A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMCGLCE15A.
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V 24.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 61A 61A 61A 61A 61A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz