Microchip Technology MSMCGLCE58AE3
Numero parte
MSMCGLCE58AE3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCGLCE58AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMCG
Product details
1. How to order MSMCGLCE58AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCGLCE58AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCGLCE58AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMCGLCE58AE3.
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 58V 58V 58V 58V 58V
Voltage-Breakdown(Min) 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V 64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V 93.6V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 16A 16A 16A 16A 16A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz