Microchip Technology MSMCJLCE28AE3/TR
Numero parte
MSMCJLCE28AE3/TR
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCJLCE28AE3/TR.pdf
Descrizione
TVS DIODE 28VWM 45.5VC SMCJ
Product details
1. How to order MSMCJLCE28AE3/TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCJLCE28AE3/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCJLCE28AE3/TR?
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 28V 28V 28V 28V 28V
Voltage-Breakdown(Min) 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V 31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 45.5V 45.5V 45.5V 45.5V 45.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 33A 33A 33A 33A 33A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz