Microchip Technology MSMCJLCE6.5A
Numero parte
MSMCJLCE6.5A
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCJLCE6.5A.pdf
Descrizione
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AB
Product details
1. How to order MSMCJLCE6.5A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCJLCE6.5A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCJLCE6.5A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMCJLCE6.5A.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 6.5V 6.5V 6.5V 6.5V 6.5V
Voltage-Breakdown(Min) 7.22V 7.22V 7.22V 7.22V 7.22V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 11.2V 11.2V 11.2V 11.2V 11.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 100A 100A 100A 100A 100A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz