Microchip Technology MSMCJLCE8.5AE3
Numero parte
MSMCJLCE8.5AE3
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMCJLCE8.5AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
Product details
1. How to order MSMCJLCE8.5AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMCJLCE8.5AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMCJLCE8.5AE3?
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V 8.5V
Voltage-Breakdown(Min) 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V 9.44V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 100A 100A 100A 100A 100A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz 100pF @ 1MHz