Microchip Technology MSMLG24AE3/TR
Numero parte
MSMLG24AE3/TR
Imballaggio
DO-215AB, SMC Gull Wing
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMLG24AE3/TR.pdf
Descrizione
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMLG
Product details
1. How to order MSMLG24AE3/TR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMLG24AE3/TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLG24AE3/TR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG24AE3/TR.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Breakdown(Min) 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V 26.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V 38.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 77.2A 77.2A 77.2A 77.2A 77.2A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)