Microchip Technology MSMLJ120AE3
Numero parte
MSMLJ120AE3
Imballaggio
DO-214AB, SMC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MSMLJ120AE3.pdf
Descrizione
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Product details
1. How to order MSMLJ120AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MSMLJ120AE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSMLJ120AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLJ120AE3.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 120V 120V 120V 120V 120V
Voltage-Breakdown(Min) 133V 133V 133V 133V 133V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 193V 193V 193V 193V 193V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 15.6A 15.6A 15.6A 15.6A 15.6A
Power-PeakPulse 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW) 3000W (3kW)